Altın Dorika Bilezik
9.173,07TL KDV dahil
11.466,55TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Dorika Bilezik
12.893,74TL KDV dahil
16.117,18TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Dorika Bilezik
8.889,06TL KDV dahil
11.111,32TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Dorika Bilezik
8.718,98TL KDV dahil
10.898,52TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Dorika Bilezik
9.287,01TL KDV dahil
11.608,56TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Sonsuzluk Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Altın sonsuzluk bilezik, Goldium Jewellery bilezik koleksiyonunda yer alan ve kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sonsuzluk sembolünün yarattığı özgürlük ve güven hissi kadınların bu sembolün kullanıldığı aksesuarlara olan bağlılığının da en önemli nedeni. Hem beyaz hem de sarı altın kullanılarak tasarlanan birbirinden dikkat çekici altın sonsuzluk bilezik modelleri, farklı yaşta kullanıcıların farklı tarzda kıyafetleri ile uyum içerisinde kullanabildiği ender parçalardan. Altın sonsuzluk bilezik çeşitleri arasında hem sade hem göz alıcı taşlı ve ışıltılı hem de klasik ve etkileyici modeller yer alıyor. Kelepçe, yaylı, dorika toplu, charm ve zincir bilezik modellerinde kullanılan sonsuzluk sembolü tamamen el işçiliği ile üretiliyor. Çeşitli taş ve süslemelerle bir araya geldiğinde hem vintage hem de modern bir hava yakalamayı başaran altın sonsuzluk bilezik modelleri için kullanımda bir yaş sınırı da yok. Çocukluk ve dahası bebeklik çağında da kullanılabilen altın sonsuzluk bilezik modelleri, Goldium Jewellery koleksiyonunda hemen her sezon farklı dokunuşlar ve tasarımlarla yer buluyor.

Sonsuz Sevginin Sembolü: Altın Sonsuzluk Bilezik

Hemen her yaş kadınının severek kullandığı aksesuarlar arasında yer alan altın bilezikler, özel sembol ve figürlerle hem daha kişisel hem de daha anlamlı bir hal alıyor. Sevgisinin sonsuzluğunu ifade etmek isteyenlerin sevgililerine hediye olarak seçtikleri altın sonsuzluk bilezik modelleri ise bu anlamlı aksesuarların belki de en modası geçmeyen parçası. Taşlı ya da taşsız olarak tasarlanan sonsuzluk sembolünün bileziğe kattığı anlamın yanı sıra kullanıcısına hissettirdiği duygu da tartışılmaz. Sonsuz sevgi, sonsuz mutluluk, sonsuz yaşam ve sonsuz huzur anlamlarının yüklendiği bu özel sembol Goldium Jewellery bilezik koleksiyonunda farklı tarzlarda kullanılıyor.

Altın sonsuzluk bilezik fiyatları hemen her bütçenin sahip olabilmesi için geniş bir skalada yer alır. Altın sonsuzluk bilezik fiyatları, bilezik üzerinde kullanılan taş ve aksesuarların özelliklerine, bilezikte kullanılan altının gramına, bilezik modeline ve tasarıma göre farklılık gösterebilmektedir. Goldium Jewellery altın sonsuzluk bilezik koleksiyonunda yer alan ürünlere kargo bedava avantajıyla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartına taksit seçenekleriyle yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme opsiyonundan da faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR