Altın Kolye
4.535,98TL KDV dahil
5.039,98TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Kolye
6.814,50TL KDV dahil
7.571,67TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Kolye
4.452,00TL KDV dahil
4.946,64TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Kolye
3.643,49TL KDV dahil
4.048,36TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Kolye
2.782,52TL KDV dahil
3.091,72TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Kolye
3.717,00TL KDV dahil
4.130,00TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Charm Kolye Modelleri ve Fiyatları

Son dönemlerin modası haline gelen charmlar bilekliklerden sonra kolyelerde de uygulanarak harika görünümler yakalamanıza olanak sağlıyor. Birbirinden anlamlı sembollerin bir araya getirilerek oluşturulduğu altın charm kolye modelleri isterseniz spor bir kıyafetin üstüne isterseniz şık bir kıyafetin üstüne çok yakışacak aksesuarlardır. Kendinize alacağınız altın şans kolye ile siz de boynunuzdan çıkarmayacağınız anlamlı bir takıyı kendinize hediye olarak alabilir üzerinde bulunan dört yapraklı yonca, sonsuzluk, kalp gibi sembollerle kendinizi hem aşkta hem işte hem de yaşamınız boyunca şanslı hissederek şansı kapınıza çağırabilirsiniz. 
Genellikle üç, beş ve altı sembolün bir araya gelmesiyle oluşan altın charm kolye modelleri sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz insana hem kalp hem şans sembolü olan yonca hem tatlı bir sonsuzluk simgesi ile anlamlı bir mesaj verebilirsiniz. Goldium.com’da bulabileceğiniz birbirinden güzel charm kolyeleri satın almak ise oldukça güvenli. Beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyip, adres ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra hızlı bir şekilde elinize ulaştırılacaktır. Üstelik yapacağınız ödeme son derece güvenli bir sistemle olduğu için ödeme sırasında bir problem yaşamayacaksınız. 

Tek Kolyede Birçok Anlam

Sevdiklerinize alacağınız hediyeler hangisini beğenir, hangisini seçsem gibi sorularla oldukça karmaşık bir hal alabilir. Altın charm kolye tercih ederek bu karmaşıklığın önüne kolayca geçebilirsiniz. Birçok sembolü bir arada bulundurması nedeniyle birçok anlamı da bir arada taşımaktadır. Bu da sevdiğiniz insanlara hem sevgi hem şans hem şık bir hediye anlamına gelmektedir. 
Hem değerli hem de herkesin beğenisini üzerine çeken Goldium kolyeleri sizlerin de en sevdiği ürün haline gelecek ve her zaman üzerinizde taşımak isteyeceksiniz. Altını her kombinine yakıştıran kadınların tercihi olacak bu eşsiz kolye hem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız harika bir hediye olacaktır.
Altın charm kolye fiyatları herkesin merak ettiği bir konudur. Bu konuda Goldium.com müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar sunarak yıl boyu devam eden indirimler yapmıştır. Yapacağınız alışverişlerde sitemizi tercih ederek siz de bu fırsatlardan yaralanabilirsiniz. Ayrıca 20 yıllık mücevher işlemesi deneyimi ile hem kaliteli hem de değerli olan bu kolyelere oldukça ekonomik bir fiyata sahip olabilirsiniz. Birbirinden kaliteli altın charm kolye modelleri ve fiyatları Goldium.com’da sizleri bekliyor.