Altın Küpe
944,94TL KDV dahil
1.049,98TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.971,54TL KDV dahil
3.301,66TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.645,95TL KDV dahil
2.940,01TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
3.055,51TL KDV dahil
3.395,00TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
3.097,50TL KDV dahil
3.441,67TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
1.259,93TL KDV dahil
1.399,93TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
1.953,08TL KDV dahil
2.170,04TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.709,00TL KDV dahil
3.009,94TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Kar Tanesi Küpe Modelleri ve Fiyatları

Altın kar tanesi küpe modelleri Goldium Jewellery küpe koleksiyonunda yer alan tasarımların en çok dikkat çekenlerinden. Kar tanesi sembolünün temsil ettiği saflık ve temizlik bu tasarımların sıklıkla tercih edilmesinin nedenleri arasında yer alıyor. Hemen her yaş kadınının severek kullandığı altın kar tanesi küpe modelleri, hem sallantılı, halka hem de mineli ve taşlı küpe modellerinde karşımıza çıkıyor. Sadelikten hoşlananlar ya da ışıltı sevenler için birçok seçeneğe sahip bu özel koleksiyonda geleneksel modellere modern dokunuşlar yapılarak hem nostaljik hem de zamanın ötesinde bir görünüme kavuşturulmuş. Hemen her sezonun en sevilen parçaları arasına adını yazdırmayı başaran kar tanesi altın küpe modelleri için Goldium Jewellery koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Kar tanesi altın küpe fiyatları, ürün özelinde belirlenirken, işçilik, tasarım ve malzeme unsurları dikkate alınıyor. Genellikle 14 ayar altın kullanılarak oluşturulan modellerde renkli taşlar, zirkon ya da el işlemesi özel parçalar kullanılabiliyor. Bütçenize en uygun kar tanesi altın küpe için indirim dönemlerini ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Güzelliğinize Işıltılı Bir Kar Tanesi Konsun

Klasik ya da modern, spor ya da resmi… Kıyafet tarzınız her ne olursa olsun ışıltınızı tamamlayacak doğru parçayı Goldium Jewellery özel koleksiyonunda bulabilirsiniz. Kar tanesi küpe altın koleksiyonunda yer alan taşlı modeller ile ışıltınıza yenilerini ekleyebilir ve tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Koleksiyonun en çok talep edilen parçalarından olan altın sallantılı kar tanesi küpe modeli üzerinde yer alan zirkon taşının eşsiz ışıltısını yüzünüze taşıyacak. Sarı altının özenli el işçiliği ile şekillendirildiği bu etkileyici tasarım özel günlerinizde ya da gündelik kullanımlarda tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Altın kar tanesi halka küpe modeli de koleksiyonun en dikkat çekici ışıltılı parçaları arasında yer alıyor. Halka küpe formunu seven kadınlar için gündelik kullanıma da özel gün kullanımlarına da son derece uygun bir alternatif sunuyor. 

Altın kar tanesi küpe modelleri hem ışıltısı hem de zamanın ötesinde etkileyici yapısı nedeni ile hemen her yaş kadınının takı dolabında yer alması gereken aksesuarlar arasında sayılabilir. Siz de tarzınıza en uygun kar tanesi altın küpe modeli için Goldium Jewellery koleksiyonundan seçim yapabilir, kaliteli ve gösterişli aksesuarınıza garantili ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.