Altın Sonsuzluk Bileklik
10.138,64TL KDV dahil
12.673,40TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Sonsuzluk Bileklik
20.135,69TL KDV dahil
25.169,61TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Renkli Taşlı Bileklik
13.319,76TL KDV dahil
16.649,60TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Sonsuzluk Bileklik
13.262,79TL KDV dahil
16.578,39TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Sonsuzluk Bileklik
14.597,41TL KDV dahil
18.246,87TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Bileklik
14.824,80TL KDV dahil
18.531,00TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Renkli Taşlı Bileklik Fiyatları ve Modelleri

Altın renkli taşlı bileklik özellikle kadınların takmaktan keyif aldığı ışıltılı ve zarif modellerdir. Altın renkli taşlı bileklikler neredeyse her kombine uyum sağladığı için en çok tercih edilen bileklikler arasında da yer alır. Altın bir zincir üzerinde eşsiz değerli taşlar ya da zirkon işlemeleriyle bilekliğe ayrı bir hava katıyor.

Altın Renkli Taş Bilekliklerin Zarafeti

Renkli taşlı altın bileklik genel olarak değerli ve doğal taşlarla üretilir. Doğal taşlarla üretilen elmas, pırlanta gibi mücevherler altın bir zincir üzerine yerleştirilir. Altın renkli taş bileklikler günlük kullanıma ne kadar uygun olsa da gece kullanıldığı zaman da ayrı bir zarafet katar. 
Altın zincirin üzerine yerleştirilen değerli taşların modeline göre abiyelerde, şık kıyafetlerde, günlük kıyafetlerde kullanımı tercih edilir. Tarzınıza uygun olan altın taş bilekliklerle şıklığı yakalayabilirsiniz. Sade ve zarif görünümüyle bileklere yakışan bir formda yapılan bilekliklerin kullanımı da sizlere rahatlık sağlar. Farklı kalınlıkta bulunan zincirler ile tasarlanan bileklikler, kullanılması gereken kombine göre de tercih edilebilir. 
İnce zincire sahip, küçük taşlar ile süslenmiş, narin figürlerle tamamlanmış altın bileklikler günlük kullanımda, ofis hayatında ya da günlük sosyal yaşamda kullanılabilir. Kalın bir zincire sahip, geometrik taş figürleriyle hareket katılan, baget formdaki şeffaf taşlı bileklikler ise şıklığı tamamlayıcı her yerde kullanılabilir. Fazla taşlı ve kalın zincirli taş bileklikler genelde gece şıklığında tercih edilir.

Altın Renkli Taş Bilekliklerin Özellikleri

Renkli taşlı bileklik modelleri çok çeşitli olduğu için her tarza uyum sağlayan modellere sahiptir. Altın renkli taş bileklik modellerinde safir, yeşim, yakut, elmas ve pırlanta gibi değerli taşlar kullanılır. Daha yumuşak taşlar isteyenler için de oniks, turkuaz, kuvars, ametist, akik gibi taşlarla süslenen altın bileklik modelleri de vardır. Altın bileklik zincirinin ayarlanabilir olması sayesinde her bileğe uygun bir şekilde bileklik almanız mümkün olur. 
Altın renginin zarafeti de bilekliğe çok şık bir hava katar. Altın rengi asilliği temsil ettiği için en çok tercih edilen zincir modelleri arasında yerini alır. Üzerine şeffaf ve zirkon taşlar da eklenerek her türlü organizasyonda ya da davette sizlerle şıklığınıza eşlik eder.
Sentetik bir kristal taş olan zirkon taşı, ışığı mükemmel bir şekilde yansıtır. Bu ise altın renkli taş bilekliklere ayrı bir hava katar. Işıltılı görüntüyü seven ve tarzı buna yönelik olan kişiler zirkon taşıyla kombinini tamamlayabilir. Zirkon taşı aynı zamanda tüm renklerle de uyumu yakalar.

Renkli Taşlı Bileklikte Hangi Taşlar Bulunur?

Renkli taşlı bileklikte, değerli renkli taşların yanı sıra renklendirilmiş zirkon ya da benzeri taşlar yer alabilir. Yakut, zümrüt, safir, aleksandrit, ya da aquamarin gibi değerli taşların yanı sıra, ametist, turmalin, ay taşı, kalsedon, kaplan gözü ya da kedi gözü gibi doğal taşlar ya da renkli zirkon taş çeşitleri de renkli taşlı bileklik tasarımlarında kullanılabilir. 

Altın Renkli Taşlı Bileklik Nasıl Seçilir?

Altın renkli taşlı bileklik seçilirken, bütçenin yanı sıra, kullanım amacı, yoğunluğu ve kişisel beğeniler de önem taşır. Gündelik kullanım için altın renkli taş bileklik seçimi yapılıyorsa, rahat kullanım açısından daha minimal ve ince tasarımlar değerlendirilebilir. Ayrıca sallantısız altın renkli taşlı bileklik modelleri de günlük kullanım için son derece uygundur. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR