Altın Bileklik
3.748,53TL KDV dahil
4.164,97TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Bileklik
7.444,46TL KDV dahil
8.271,70TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Bileklik
4.924,47TL KDV dahil
5.471,70TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Bileklik
4.903,41TL KDV dahil
5.448,30TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Bileklik
5.396,95TL KDV dahil
5.996,62TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Renkli Taşlı Bileklik Fiyatları ve Modelleri

Altın renkli taşlı bileklik özellikle kadınların takmaktan keyif aldığı ışıltılı ve zarif modellerdir. Altın renkli taşlı bileklikler neredeyse her kombine uyum sağladığı için en çok tercih edilen bileklikler arasında da yer alır. Altın bir zincir üzerinde eşsiz değerli taşlar ya da zirkon işlemeleriyle bilekliğe ayrı bir hava katıyor.

Altın Renkli Taş Bilekliklerin Zarafeti

Renkli taşlı altın bileklik genel olarak değerli ve doğal taşlarla üretilir. Doğal taşlarla üretilen elmas, pırlanta gibi mücevherler altın bir zincir üzerine yerleştirilir. Altın renkli taş bileklikler günlük kullanıma ne kadar uygun olsa da gece kullanıldığı zaman da ayrı bir zarafet katar. 
Altın zincirin üzerine yerleştirilen değerli taşların modeline göre abiyelerde, şık kıyafetlerde, günlük kıyafetlerde kullanımı tercih edilir. Tarzınıza uygun olan altın taş bilekliklerle şıklığı yakalayabilirsiniz. Sade ve zarif görünümüyle bileklere yakışan bir formda yapılan bilekliklerin kullanımı da sizlere rahatlık sağlar. Farklı kalınlıkta bulunan zincirler ile tasarlanan bileklikler, kullanılması gereken kombine göre de tercih edilebilir. 
İnce zincire sahip, küçük taşlar ile süslenmiş, narin figürlerle tamamlanmış altın bileklikler günlük kullanımda, ofis hayatında ya da günlük sosyal yaşamda kullanılabilir. Kalın bir zincire sahip, geometrik taş figürleriyle hareket katılan, baget formdaki şeffaf taşlı bileklikler ise şıklığı tamamlayıcı her yerde kullanılabilir. Fazla taşlı ve kalın zincirli taş bileklikler genelde gece şıklığında tercih edilir.

Altın Renkli Taş Bilekliklerin Özellikleri

Renkli taşlı bileklik modelleri çok çeşitli olduğu için her tarza uyum sağlayan modellere sahiptir. Altın renkli taş bileklik modellerinde safir, yeşim, yakut, elmas ve pırlanta gibi değerli taşlar kullanılır. Daha yumuşak taşlar isteyenler için de oniks, turkuaz, kuvars, ametist, akik gibi taşlarla süslenen altın bileklik modelleri de vardır. Altın bileklik zincirinin ayarlanabilir olması sayesinde her bileğe uygun bir şekilde bileklik almanız mümkün olur. 
Altın renginin zarafeti de bilekliğe çok şık bir hava katar. Altın rengi asilliği temsil ettiği için en çok tercih edilen zincir modelleri arasında yerini alır. Üzerine şeffaf ve zirkon taşlar da eklenerek her türlü organizasyonda ya da davette sizlerle şıklığınıza eşlik eder.
Sentetik bir kristal taş olan zirkon taşı, ışığı mükemmel bir şekilde yansıtır. Bu ise altın renkli taş bilekliklere ayrı bir hava katar. Işıltılı görüntüyü seven ve tarzı buna yönelik olan kişiler zirkon taşıyla kombinini tamamlayabilir. Zirkon taşı aynı zamanda tüm renklerle de uyumu yakalar.