Blog

 • Mayıs 16, 2022

  Güzellik ve uyum denildiğinde hemen akla gelen boğa burcu kadını, sadelik ve şıklığın da en önemli temsilcilerindendir. Dahil olduğu her ortamı güzelleştiren ve sevdiklerine olan bağlılıklarıyla dikkat çeken boğa burcu kadınına alınacak hediye, en az onun kadar özenli ve hassas seçilmelidir.

  boğa burcu
 • Mayıs 09, 2022

  Özel günlerin kurtarıcısı, gündelik yaşamın parıltılı tamamlayıcısı altın kolye modelleri, yediden yetmişe herkesin en sadık aksesuarlarından. Şıklık ve sadelik denildiğinde aynı mücevher parçasının akla geliyor olması şaşırtıcı olsa da altın kolye çeşitlerindeki zenginlik insana hem ilham hem de ihtişam sağlayabiliyor.

  altın kolye
 • Mayıs 09, 2022

  Bu yaz altın bileklikler, en sevilen aksesuarlar listesinde üst sıralara taşıdığı yerini, yine kimselere kaptırmayacak. Işıltısı, rahatlığı ve birbirinden ilham verici tasarımları ile altın bileklik modelleri hemen her yaş kadınının gözde aksesuarları arasında yerini alacak. 

  altın bileklik
 • Nisan 22, 2022

  Altın yüzük ölçüsü, kullanılacak parmak ayarında olsa bile zaman içerisinde kilo alma ya da verme gibi durumlarda değiştirilmek istenebilir.

  altın yüzük
 • Nisan 22, 2022

  Çok severek aldığınız ve bir süre kullandığınız altın yüzük parmağınıza geniş gelmeye başladığında, günlük kullanımda parmağınızdan düşme riski oldukça yükselecektir. 

  altın yüzük
 • Nisan 20, 2022

  Altın ya da gümüş, taşlı ya da taşsız… Gündelik kullanımda tercih edilen takı modelleri, kişinin kıyafet tarzına göre farklılık gösterebilir.

  moda
 • Mart 14, 2022

  Altın, çağlar boyunca kaybetmediği değeri ile Goldium Jewellery’de yeniden hayat buluyor! Stilinizin tamamlayıcısı aksesuarlarımız ile her tarza uygun altın bileklik modellerimiz ile karşınızdayız. Spor şık, klasik vazgeçilmez ve enerjik hareketli dilediğiniz tarza uygun onlarca çeşit altın bileklik modellerine ömürlük olarak dolabınızda yer açın.

  altın bileklik
 • Mart 14, 2022

  Bir yüzük, hem kadınlar hem de erkekler için kullanılabilecek en şık aksesuardır. Antik çağlardan beri kullanılan yüzükler, günümüzde de popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Bunun yanı sıra yüzükler; nişan, evlilik ve mezuniyet gibi durumları da temsil etmek için takılır. Tek taş, beş taş, tam tur ve alyans gibi yüzükler görsel açıdan oldukça zarif yüzüklerdir. 

  yüzük