Altın Küpe
2.509,53TL KDV dahil
2.788,30TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.141,96TL KDV dahil
2.379,98TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.215,47TL KDV dahil
2.461,62TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.467,54TL KDV dahil
2.741,63TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.341,43TL KDV dahil
2.601,62TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
2.645,95TL KDV dahil
2.940,01TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Küpe
3.023,99TL KDV dahil
3.360,03TL KDV dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Baget Küpe Modelleri ve Fiyatları

Baget taşların ışıltısıyla altının mükemmel birlikteliği, Goldium Jewellery koleksiyonunda altın baget küpe modelleri ile kendisini göstermeye devam ediyor. Işıltılı tasarımlardan hoşlanan her yaştan kadının sahip olmak isteyeceği bu eşsiz modeller, farklı giyim tarzlarına hitap etmesi nedeni ile de çok seviliyor. Baget taşlı altın küpe, kadın aksesuar modasında hem son yılların hem de geleceğin tasarımları arasında gösteriliyor. Halka, sallantılı, burgu ya da zincir tasarımlarda kendine yer bulan sarı altın baget küpe, ışıltısını uzun yıllar koruyacak özel kesim zirkon taşı sayesinde nesilden nesle aktarılacak özel bir aksesuar olmayı hedefliyor. Farklı boyutlarda taşlarla oluşturulan birbirinden farklı tasarımlar gündelik kullanımda da özel gün kullanımında da kendisine yer buluyor. 

Altın baget küpe modelleri gündelik kullanımda da özel günlerde de dikkat çeken aksesuarlar arasında yer alıyor. Tam da bu nedenle hemen her kadının takı dolabında bulunması gereken aksesuarlar arasına adını yazdırmayı başarıyor. Baget küpe altın modelleri ile tüm gün kulaklarınızı süsleyecek ve ışıltınızı taçlandıracak özelliğe sahip.

Siz Modele Karar Verin Baget Altın Küpe Size Işığını Versin

Goldium Jewellery altın baget küpe koleksiyonunda yer alan etkileyici tasarımlar arasından seçiminizi yaparak ışıltınızı taçlandırabilirsiniz. İndirimli altın baget küpe modelleri ile bütçenize en uygun modeli seçebilir ve tüm bakışların odağında yer alabilirsiniz. Altın baget küpe fiyatları, baget büyüklüğünün yanı sıra kullanılan diğer taşların yapı ve sayısına, altın gramına ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterebilir. İndirim dönemlerini takip ederek bu özel tasarımlara daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Koleksiyonun en çok talep gören modelleri arasında yer alan altın baget taşlı halka küpe, şık ve geleneksel formu ile her yaş kadınının zevkine hitap edebilecek güzellikte. Geleneksel halka küpe tasarımına eklenen baget ışıltısı, bu modeli öne çıkaran en önemli etmen. Hem geleneksel hem de modern bir görünüş sergileyen bu özel model hem genç hem de ileri yaş kadınlarını fazlasıyla tatmin ediyor. Baget altın küpe çeşitleri içerisinde mutlaka sizi kendisine çekecek ve tarzınızı bütünleyecek bir model bulabilirsiniz. Goldium Jewellery özel koleksiyonunda yer alan baget altın küpe modelleri arasından hemen seçim yapın, kargo bedava avantajı ile hayalinizdeki aksesuara hemen sahip olun.