Altın Pusula Bileklik
13.603,36TL KDV dahil
17.004,41TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Pusula Bileklik
19.851,67TL KDV dahil
24.814,38TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Altın Bileklik
20.561,74TL KDV dahil
25.701,86TL KDV dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo

Altın Pusula Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Pusula bileklik kadın modelleri neredeyse yeni çıkan ve kadınların gözdesi olan modellerden biridir. Pusulanın derin anlamı ve altın renginin birleşimi sayesinde çok zarif bir görüntü elde ederek kadınların bileğine yakışır. Altın pusula bileklik modellerini kadınlar kendileri de çok tercih etse de hediye olarak kadınlara alınması da çok zarif bir davranış olacaktır.

Değerli Altın Pusula Bileklik

Altın pusula bileklik şıklığın göstericisi olan modeller arasında yerini almıştır. Kalın altın zincirli modellerinin üzerindeki pusula modeli son dönemlerde kombinlerin ve şık kıyafetlerin olmazsa olmazları arasında yerini almıştır. 
Pusula günlük hayatta orman, deniz gibi yerlerde ya da gece vakitlerinde yolunu kaybetmiş olan kişilere yön vermek için kuzey- güney doğrultusunu gösteren aygıttır. Pusulanın üzerindeki mıknatıs iğnesi her zaman kuzey yönünü gösterdiği için üzerine çok derin anlamları da yükletmiştir.
Pusula simgesi ise doğru tutumdan ve davranışta, doğruluktan ve dürüstlükten asla ayrılmayan kişiler içindir. Bu sebeple bir kadına hediye etmek için en kibar modeller arasında yer alır. Hediye alan ile hediyeyi veren kişi arasındaki duygusal bağa bağlı olarak da çok derin anlamlar yüklenebilir.
Evlenecek olan kişiler ve alyanslarını altın renkli tercih eden kişiler için de altın pusula bileklik modelleri tercih edilir. Evlilik yolundaki pusula simgesinin anlamı ve altın zincirin zarafeti, altın alyansla birlikte şık bir görüntü sağlar. 

Altın Pusula Bilekliğin Çekiciliği

Altın pusula bileklik hediye edildiği zaman her zaman takılması gereken ve bilekten asla çıkarılmaması gereken modellerden biridir. Bu sebeple her kombine ve her ortama uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Kişinin tarzına göre altın pusula bileklik arasında seçim yapılarak kullanılabilir. Her tarza ve her yaşa uyum sağlayan altın pusula modelleri tarzını güçlendirmek isteyenler için muhteşem bir parçadır. 
Altın pusula bileklik; şık gece hayatında, günlük kombinler, iş hayatında, sosyal ortamlarda ve hatta spor kombinlerinde bile kullanılan, sırıtmayan modellerden biridir. Bununla birlikte altın renkli bileklik her sene trendlerde yerini alır ve hiçbir zaman eskimeyen modeller arasındadır. Bu sebeple altın pusula modeli de uzun süreli kullanımlarda hiçbir şekilde modasından vazgeçmeyecek bir model olarak kalacaktır. Özellikle son dönemlerde kombinlerin vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Her renge de uyum sağladığı için gönül rahatlığıyla kullanılan modellerden biridir.
Altın bilekliğin şıklığı ve zarafetiyle birlikte pusula simgesi de birleştiği zaman diğer bileklik modellerinden daha farklı bir durumda olur. Bileklerde kibar, zarif ve şık görüntüsüyle herkesin dikkatini çeker.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR